ECU TECH - ARAÇ PERFORMANS HİZMETLERİ

ECUTECH CHİP TUNİNG & REMAPPİNG KİMDİR.?


Ecutech Chip Tuning & Remapping 10 yıllık sektörel tecrübe ile Türkiye'nin en geniş bayi ağına sahip %100 Türk sermayeli ve %100 Türk tabanlı araç yazılım firmasıdır.

Birbirinden farklı ve geniş hizmet desteği ile daha ekonomik fiyatlar ve %100 kalıcı araç arıza çözümleri, performans veya tamamı ile yakıt tasarrufu sunan yazılım uygulamaları sağlamaktadır.

Her geçen gün genişlemeye devam eden bayi ağı ve her geçen gün büyüyen iş tecrübesi ve bilgisi ile araç sahiplerine koşulsuz memnuniyet garantimiz kapsamında sunduğu hizmetler aralıksız olarak devam etmektedir.

Neden Ecu Tech?
Ecutech asla hazır yazılım kullanmaz.Aracınızın motor sağlığı,durumu,km si, ve performans aracıysa mevcut parçalarını göz önüne alarak tamamıyla sizin aracınıza özel olarak kendi yazılımlarını kullanır. Geniş bayi ağı, il dışı destek ve operasyonları ile Ecutech müşteri memnuniyetini en üst planda tutar.
Ecutech Yazılım Uygulaması Kaç Saat Sürer?
Yazılım uygulamamız aracınızın durumu ve talebinize göre 1 ile 3 saat arasında sürmektedir.
Ecutech Yazılım Yapılmasından Sonra Bir Problem Olur mu?
Hayır.Yazılım bir programlama işlemi olduğu için mekanik müdahale gerekmez.Bilgisiz kişiler tarafından müdahale edilmediği sürece programlamanın bozulma ihtimali milyonda 1 denilecek kadar azdır.
Ecutech Yazlım Uygulaması için Randevu Alınmalı mı?
Müşteri memnuniyeti için evet. Bekleme sürelerinizi minimize edebilmemiz için bizi arayarak randevunuzu alabilir, uzun bekleme sürelerine maruz kalmazsınız.
Ecutech Yazılım Uygulaması Sırasında Veya Sonrasında Yazılım Arızalanabilir Mi?
Hayır.Yazılım bir programlamadır.Bilgisiz müdahaleye uğramadığı sürece bozulma ihtimali %0 denilebilir.
Ecutech Yazılım Yaparken Aracımızın Orjinalliği Bozulur Mu?
Aracınızın kaporta, motor aksamı veya elektronik bir parçası değişmediği için hayır.
Ecutech Yazılım Sırasında Aracımız Sökülüyor Mu?
Yeni nesil araçların neredeyse tamamında OBD bağlantı noktası olduğu için özel OBD soketleri ile aracınıza bağlanılır ve hiç bir kısmı sökülmez.Eski nesil araçlarda veya OBD bağlantısı olmayan araçlarda ise ECU (beyin) araçtan dışarı çıkartılır (ASLA İÇİ AÇILMAZ VE SÖKÜLMEZ) bilgisayara kabloları aracılığıyla bağlanır.
Ecutech Yazılım Sonrası Destek Veriyor Mu?
Ecutech müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutar.İşlem sırası ve sonrasında her konuda destek memnuniyetle verilmektedir.
Ecutech Uygulama Sırasında Aracım Bozulur Mu?
Hayır.Aracınızın mekanik problemi olmadıkça asla arıza yapmaz. Mekanik problemli araçlar ise durumuna göre değerlendirilir, riskli kategorideki araçlara risk giderilmedikce müdahale edilmez.
Ecutech Yazılım Ne Zaman Yapılmalıdır ?
Aracınızın az yakıt ile daha çok km gitmesini istediğiniz, daha fazla performans istediğiniz her zaman.
Ecutech Performans Araçları İçin Proje Desteği Veriyor Mu?
Elbette. Yapacağınız performans aracınıza en uygun, veya taleplerinize,beklentilerinize en uygun marka,model parçalar uzman ekibimizle değerlendirilir.Beklentinize en sağlıklı cevap verecek parçalar önerilir.
cutech Yazılım Sonrasında Aracımı Orjinaline Döndürebilir Miyiz?
Elbette. Ecutech yapmış olduğu tüm otomobil yazılımlarında aracınızın ilk günki orjinal yazılımını arşivinde bulundurur. Talebinize en uygun hizmeti daimi olarak sizlere sunar.
Ecutech Yazılım Sonrasında Aracımın Garantisi Biter Mi?
Aracınızı yazılım ile servise götürmeniz ve müdahale ettirmeniz durumunda aracınız garanti dışı kalacaktır. Ancak servis öncesinde Ecutech bayilerine gelerek orjinal yazılımınıza dönebilir, garanti hizmetlerinizden faydalanabilir ardından tekrar yazılım versiyonuna geçebilirsiniz.
Aracımıza Yazılımı Fabrika ve Mühendisler Yapamıyor Mu ? Neden Ecutech ?
Elbette orjinalide dahil olmak üzere yazılım mühendisleri tarafından araçlarınız kodlanmaktadır. Burada global düzen,hava sıcaklık ortalaması, rakım yüksekliği,yakıt kaliteleri, kullanıcı alışkanlıkları varsayılarak ortalama yazılım yapılmaktadır dünya geneline uyumlu olabilmesi için. Yazılım sanıldığı kadar basit olmayan, rakım yüksekliği, hava sıcaklığı, nem oranı, kullanılan yakıt kalitesi gibi tüm detayları ile ayarlanan bir kodlamadır. Sizin yapacağınız yazılım tamamı ile kendi beklentinize göre olacaktır.
Aracımın Yazılımlı Olduğunu Servis Anlar Mı ?
Detaylı kontrol edilirse ve siz servise aracınızı götürürken yazılımlı olarak götürürseniz elbette anlayabilir.
DPF İptali Bir Problem Yaratır Mı ?
Hayır.DPF (dizel partikül filtresi) genel olarak kolay tıkandığı ve arıza yaptığı için ve maliyetinin çok yüksek olması ile birlikte arıza uyarısı vererek aracı koruma moduna ekip kısıtladığı için birçok araçta iptal durumdadır.
Limiter Uygulamaları Yapıyor Musunuz ?
Evet.
Aracımda Hız Limiti Var İptal Edilir Mi ?
Evet hız limitlerini ortadan kaldırabiliriz.
Aracıma Hız Limiti Koyabilir Miyiz ?
Evet. İstediğiniz km/s ye hız limiti ekleyebilir, aracınızın belirlediğiniz km/s üzerine çıkmasını engelleyebiliriz.
Aracım Arıza Lambası Yakıyor Probleme Destek Olur Musunuz ?
Elbette.Aracınızın neden arıza lambası ile uyarı verdiğini, hangi parçanın arızalı olduğu v.b. konularda destek olabiliriz.
Otomobil Yazılımı Otobüslere Yapılır Mı ?
Elbette. Özellikle uzun yol vasıtalarında (Otobüs,Kamyon,Tır) çok ciddi yakıt tasarrufu sağlar, tork ve hp artışı yaşarsınız.
Ağır Vasıtalara Yazılım Yapılırsa Faydaları Nelerdir ?
Sık şekilde uzun yol yapan, yük taşıyan araçlarda binek araçlara göre %30 dan daha fazla etki göstermektedir yazılım uygulaması. Araçların yazılımdan sonra alacağı Tork artışı ve HP (beygir) artışı rampalarda özellikle aracınızın daha az zorlanmasını sağlayacak, motor daha az yüke binecektir.Bu durumda aracınız yakıttan tasarruf edecek, motor ömrü uzayacak, düz yollarda ise çok daha az devirle daha yüksek performans gösterecektir.
Ticari Araçlara Yazılım Yapılabilir Mi ?
Elbette. Tüm binek,ticari veya ağır vasıta araçlar için yazılım yapılabilir.
Yazılım Yapılan Araç Güç Alırken Yakıt Nasıl Düşer ?
Bir araç ne kadar güçlü ise rampalarda,yük alması durumunda,kalkış sırasında o kadar rahat hareket edecektir. Araçların en çok yakıt tükettiği durumlar ise kalkış sırası, rampa tırmanışları, yük alması durumlarıdır. Ecutech yazılım ile aracınız daha güçlü olacak, bu sayede gözle görülür cebinizde hissedilir şekilde tasarruflu yakıt kullanacaktır.
Otomatik Vites Araçlara Yazılım Yapılır Mı ?
Elbette. Vites, şanzuman tipi farketmeksizin tüm otomobil modellerine yazılım yapılabilmektedir.

 

İletişim

OTO EKSPERTİZ

- Motor Performans Testi
- Arıza Tespit
- Boya Kaporta Test
- Süspansiyon Test
- Alt Kontrol Test
- Fren Test
- Yanal Kayma Test
- İç / Dış Ekspertiz
- Sonuç Rapor
- Mobil Oto Ekspertiz
- Otomobil Servis

İletişim

MOBİL EKSPERTİZ

Tam donanımlı Pilot Garage Mobil Oto Ekspertiz aracımız ile istediğiniz adrese gelerek aracınızın yerinde ekspertizini yaparız. Bilgisayarlı son teknoloji ile gerçekleştirilen testler sonunda aracın o an ki durumu hakkında size detaylı olarak ekspertiz raporunu veriyoruz. 2. El araç alım satımında en büyük sorun ne aldığınızı bilmemektir. Pilot Garage Oto Ekspertiz Raporu sayesinde satın alacağınız aracı güvenle alabilirsiniz. Devamı...

İletişim

SONUÇ RAPORU

Otomobilinizi güvenerek alım satımını yapabileceğinize dair detaylı Motor performans test sonucunu, Arıza tespit cihaz sonucunu, Boya kaporta test sonucunu, Alt mekanizma tespit sonucunu, fren sistemine ait sonucu, yanal kayma test sonucunu detaylı bir rapor halinde yazılı olarak siz değerli müşterilerimize veriyoruz.

0454 222 10 00 - 0533 454 26 28
Aksu Mah. Atatürk Bulvarı No : 222 (Shell İstasyon Yanı ) Merkez / Giresun
SOSYAL MEDYA